Skip to content

Hard-to-find brands in one shop

Brands that are hard to find in your country — all in one shop

Help & contact
  • Slovenia (EUR €)
Medpak
Account Cart
  • Vitamins & Supplements
    • Vitamins & Supplements
    • Amino Acids

      Amino Acids

      All Amino Acids →
      • L-Arginine
      • L-Carnitine
      • L-Carnosine
      • L-Citrulline
      • L-Glutathione
      • L-Glutamine
      • L-Lysine
      • L-Proline
      • L-Theanine
      • L-Tryptophan
      • L-Tyrosine
      • N-Acetyl Cysteine (NAC)
      • All Amino Acids →
    • Antioxidants

      Antioxidants

      All Antioxidants →
      • Alpha Lipoic Acid
      • Astaxanthin
      • Coenzyme Q10 (CoQ10)
      • Lutein & Zeaxanthin
      • Quercetin
      • Resveratrol
    • Herbs

      Herbs

      All Herbs →
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberine
      • Cascara Sagrada
      • Cat's Claw (Uña de Gato)
      • Curcumin & Turmeric
      • Dandelion Root
      • Devil's Claw
      • Echinacea
      • Garlic
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Saw Palmetto
      • Red Clover
      • Rhodiola
      • Tribulus
      • All Herbs →
    • Minerals

      Minerals

      All Minerals →
      • Chromium
      • Calcium
      • Iodine
      • Iron
      • Magnesium
      • Potassium
      • Selenium
      • Silica
      • Zinc
      • All Minerals →
    • Vitamins

      Vitamins

      All Vitamins →
      • Vitamin A
      • Vitamin B
      • Vitamin C
      • Vitamin D
      • Vitamin E
      • Vitamin K
      • Multivitamins
    • Fish Oil & Omegas (EPA DHA)
    • Collagen
    • Probiotics
    • Melatonin
    • Greens & Superfoods
    All Vitamins & Supplements →
  • Health Goals
    • Health Goals
    • Brain & Cognitive
    • Bone, Joint & Cartilage
    • Cardiovascular
    • Detox & Cleanse
    • Digestive System
    • Energy
    • Eye & Vision
    • Hair, Skin & Nails
    • Immune System
    • Kidneys & Urinary System
    • Respiratory System
    • Sleep
    • Weight Loss
    • Men's Health
    • Women's Health
    All Health Goals →
  • Sports
    • Sports
    • Carbohydrates

      Carbohydrates

      All Carbohydrates →
      • Carbo
      • Energy Gels
      • Isotonic Drinks
    • Creatine

      Creatine

      All Creatine →
      • Creatine Malate
      • Creatine Monohydrate
    • Pre-Workout

      Pre-Workout

      All Pre-Workout →
      • Pre-Workout Stimulants
      • Pre-Workout Pump
      • Pre-Workout Shots
      • Stimulants
    • Protein Powders

      Protein Powders

      All Protein Powders →
      • Vegetable Protein
      • Whey Protein Blends
      • Whey Protein Concentrate (WPC)
      • Whey Protein Isolate (WPI)
    • Weight Gainers

      Weight Gainers

      All Weight Gainers →
      • Gainers
    • Fat Burners
    • Regeneration
    • Testosterone Boosters
    All Sports →
  • Beauty
    • Beauty
    • Bath & Shower

      Bath & Shower

      All Bath & Shower →
      • Bath Accessories
      • Bath Bombs & Salts
      • Body Scrubs
      • Shower Gels
      • Soaps
    • Body Cosmetics

      Body Cosmetics

      All Body Cosmetics →
      • Deodorants & Antiperspirants
      • Lotions, Butters, Creams & Body Oils
    • Facial Cosmetics

      Facial Cosmetics

      All Facial Cosmetics →
      • Eye Creams
      • Face Creams
      • Facial Acids, Oils and Serums
      • Facial Cleansing
      • Hydrolats, Mists and Tonics
      • Masks & Clays
    • Hands & Feet

      Hands & Feet

      All Hands & Feet →
      • Corn, Callus & Bunion Treatments
      • Foot Care
      • Hand Care
    • Hair Cosmetics

      Hair Cosmetics

      All Hair Cosmetics →
      • Conditioners
      • Hair Colouring
      • Hair Masks
      • Hair Oils, Serums & Sprays
      • Shampoos
    • Intimate Hygiene

      Intimate Hygiene

      All Intimate Hygiene →
      • Gels & Soaps
      • Pads, Pantyliners, Tampons
    • Oral Care

      Oral Care

      All Oral Care →
      • Mouthwashes
      • Toothbrushes
      • Toothpastes
      • Replacement Brush Heads
    • Sun Protection

      Sun Protection

      All Sun Protection →
      • Sun Creams, Lotions
    All Beauty →
  • Makeup
    • Makeup
    • Face Makeup

      Face Makeup

      All Face Makeup →
      • BB & CC Creams
      • Foundations
      • Cushion Foundations
      • Other Face Makeup
    • Lip Makeup

      Lip Makeup

      All Lip Makeup →
      • Lipsticks
      • Lip Tints & Glosses
      • Lip Care
    • Eye Makeup

      Eye Makeup

      All Eye Makeup →
      • Mascaras
    • Makeup Tools & Accessories
    All Makeup →
  • Mother & Baby
    • Mother & Baby
    • Pregnancy & Mother

      Pregnancy & Mother

      All Pregnancy & Mother →
      • Planning & Tests
      • Pregnancy Care
      • Health in Pregnancy
      • Breastfeeding
      • Skin & Body Care
    • Feeding Children

      Feeding Children

      All Feeding Children →
      • Bottle Teats
      • Bottles
      • Cups
      • Feeding Accessories
      • Food Storage
    • Children Health
    • Children Hygiene
    • Children Nutrition
    • Pacifiers
    All Mother & Baby →
  • Home
    • Home
    • Aromatherapy

      Aromatherapy

      All Aromatherapy →
      • Diffusers & Nebulizers
      • Essential Oil Sets
      • Essential Oil Singles
      • Fragrance Oils
      • Incense Sticks
    • Hearing Protection

      Hearing Protection

      All Hearing Protection →
      • Ear Muffs
      • Earplug Accessories
      • Earplugs
    • Home Care & Cleaning

      Home Care & Cleaning

      All Home Care & Cleaning →
      • Bathroom Cleaners
      • Eco Zone 🍃
      • Kitchen Cleaners
      • Laundry Products
      • Multi-purpose Cleaners
      • Odour Neutralisers
    • Insect & Tick Protection

      Insect & Tick Protection

      All Insect & Tick Protection →
      • Electronic Tick Repellents
      • Insect Repellents
    • Pets

      Pets

      All Pets →
      • Pet Accessories
      • Pet Food & Treats
      • Pet Grooming & Hygiene
      • Pet Supplements
      • Tick & Flea Protection
    • Sauna Accessories

      Sauna Accessories

      All Sauna Accessories →
      • Sauna Essential Oil
      • Sauna Tools & Equipment
    • Water Filtration & Bottles

      Water Filtration & Bottles

      All Water Filtration & Bottles →
      • Water Bottles
      • Water Filters
    All Home →
  • Health
    • Health
    • Healthy Food & Nutrition

      Healthy Food & Nutrition

      All Healthy Food & Nutrition →
      • Beverages & Drink Mixes
      • Breakfast & Cereals
      • Coffee & Tea
      • Cooking Oils & Vinegars
      • Healthy Drinks & Juices
      • Healthy Snacks
      • Herbs & Spices
      • Jams, Honey & Sweet Spreads
      • Nut Butters
      • Pasta & Noodles
      • Sauces & Seasonings
      • Sports Nutrition
      • Sugar Alternatives
      • All Healthy Food & Nutrition →
    • Sexual Health & Wellness

      Sexual Health & Wellness

      All Sexual Health & Wellness →
      • Condoms
      • Lubricants & Intimate Care
      • Adult Wellness Products
    • Medical Supplies & Tests
    All Health →
  • Brands
    • Brands
    • Our Brands
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Top Brands
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • New Brands
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    All brands A–Z →
  • Sale
  • Immune Season
  1. Home
  2. Personal Care & Beauty

Personal Care & Beauty

(2583 products)
  • Bath & Shower
  • Body Cosmetics
  • Facial Cosmetics
  • Hands & Feet
  • Hair Cosmetics
  • Intimate Hygiene
  • Oral Care
  • Sun Protection
  • Most relevant
  • Best selling
  • Alphabetically, A-Z
  • Alphabetically, Z-A
  • Price, low to high
  • Price, high to low
  • Date, old to new
  • Date, new to old
View as

  • It's Skin Collagen Nutrition Toner+ - 150 ml It's Skin Collagen Nutrition Toner+ - 150 ml It's Skin Collagen Nutrition Toner+ - 150 ml It's Skin Collagen Nutrition Toner+ - 150 ml It's Skin Collagen Nutrition Toner+ - 150 ml It's Skin Collagen Nutrition Toner+ - 150 ml It's Skin Collagen Nutrition Toner+ - 150 ml It's Skin Collagen Nutrition Toner+ - 150 ml

    It's Skin

    It's Skin Collagen Nutrition Toner+ - 150 ml

    6 reviews
    Regular price €9.69
    Unit price€6.46 /100ml
    View details
  • Indus Valley Henna Hair Colour Light Brown - 100 g Indus Valley Henna Hair Colour Light Brown - 100 g Indus Valley Henna Hair Colour Light Brown - 100 g Indus Valley Henna Hair Colour Light Brown - 100 g Indus Valley Henna Hair Colour Light Brown - 100 g
    Sold out

    Indus Valley

    Indus Valley Henna Hair Colour Light Brown - 100 g

    2 reviews
    Regular price €7.49
    Unit price€7.49 /100g
    View details
  • Aestura Ato Barrier 365 Moisturising Cream - 80 ml Aestura Ato Barrier 365 Moisturising Cream - 80 ml Aestura Ato Barrier 365 Moisturising Cream - 80 ml Aestura Ato Barrier 365 Moisturising Cream - 80 ml Aestura Ato Barrier 365 Moisturising Cream - 80 ml Aestura Ato Barrier 365 Moisturising Cream - 80 ml
    Sold out

    Aestura

    Aestura Ato Barrier 365 Moisturising Cream - 80 ml

    2 reviews
    Regular price €34.79
    Unit price€43.49 /100ml
    View details
  • Anua Heartleaf Pore Control Cleansing Oil - 200 ml Anua Heartleaf Pore Control Cleansing Oil - 200 ml
    Sold out

    Anua

    Anua Heartleaf Pore Control Cleansing Oil - 200 ml

    1 review
    Regular price €16.49
    Unit price€8.25 /100ml
    View details
  • Foligain Woman Minoxidil 2% Hair Regrowth Treatment - 3 x 60 ml Foligain Woman Minoxidil 2% Hair Regrowth Treatment - 3 x 60 ml Foligain Woman Minoxidil 2% Hair Regrowth Treatment - 3 x 60 ml
    Sold out

    Foligain

    Foligain Woman Minoxidil 2% Hair Regrowth Treatment - 3 x 60 ml

    4 reviews
    Regular price €35.59
    Unit price€11.86 each
    View details
  • VT Cosmetics PDRN Regenerating and Moisturizing Capsule Face Cream - 50 ml VT Cosmetics PDRN Regenerating and Moisturizing Capsule Face Cream - 50 ml VT Cosmetics PDRN Regenerating and Moisturizing Capsule Face Cream - 50 ml

    VT Cosmetics

    VT Cosmetics PDRN Regenerating and Moisturizing Capsule Face Cream - 50 ml

    3 reviews
    Regular price €20.99
    Unit price€41.98 /100ml
    View details
  • Invex Remedies Antibacterial face and body lotion Ag124 - 200 ml Invex Remedies Antibacterial face and body lotion Ag124 - 200 ml Invex Remedies Antibacterial face and body lotion Ag124 - 200 ml

    Invex Remedies

    Invex Remedies Antibacterial face and body lotion Ag124 - 200 ml

    3 reviews
    Regular price €21.49
    Unit price€107.45 /L
    View details
  • As I Am Curl Rosemary Shampoo - 237 ml

    As I Am

    As I Am Curl Rosemary Shampoo - 237 ml

    2 reviews
    Regular price €14.29
    Unit price€60.30 /L
    View details
  • COSRX Ultra Light Invisible Sunscreen SPF50 PA++++ - 50 ml COSRX Ultra Light Invisible Sunscreen SPF50 PA++++ - 50 ml

    COSRX

    COSRX Ultra Light Invisible Sunscreen SPF50 PA++++ - 50 ml

    2 reviews
    Regular price €12.49
    Unit price€249.80 /L
    View details
  • ILLIYOON Moisturising Emulsion with Ceramides for Face and Body - 350 ml ILLIYOON Moisturising Emulsion with Ceramides for Face and Body - 350 ml ILLIYOON Moisturising Emulsion with Ceramides for Face and Body - 350 ml

    ILLIYOON

    ILLIYOON Moisturising Emulsion with Ceramides for Face and Body - 350 ml

    6 reviews
    Regular price €19.99
    Unit price€57.11 /L
    View details
  • Naturhof Snail Slime Gel - 125 ml

    Naturhof

    Naturhof Snail Slime Gel - 125 ml

    4 reviews
    Regular price €2.99
    Unit price€23.92 /L
    View details
  • Medipeel Premium Naite Thread Neck Cream - 100 ml

    Medi-Peel

    Medipeel Premium Naite Thread Neck Cream - 100 ml

    1 review
    Regular price €17.99
    Unit price€17.99 /100ml
    View details
  • Ma:nyo Bifida Cica Herb Serum - 50 ml Ma:nyo Bifida Cica Herb Serum - 50 ml Ma:nyo Bifida Cica Herb Serum - 50 ml

    Ma:nyo

    Ma:nyo Bifida Cica Herb Serum - 50 ml

    No reviews
    Regular price €19.99
    Unit price€39.98 /100ml
    View details
  • Dabur Herbal Toothpaste, Aloe Vera - 100 ml Dabur Herbal Toothpaste, Aloe Vera - 100 ml

    Dabur

    Dabur Herbal Toothpaste, Aloe Vera - 100 ml

    4 reviews
    Regular price €4.49
    Unit price€4.49 /100ml
    View details
  • COSRX Hyaluronic Acid Intensive Cream - 100 ml

    COSRX

    COSRX Hyaluronic Acid Intensive Cream - 100 ml

    1 review
    Regular price €17.19
    Unit price€17.19 /100ml
    View details
  • BioFresh Anti-wrinkle Cream Organic Lavender - 50 ml

    BioFresh

    BioFresh Anti-wrinkle Cream Organic Lavender - 50 ml

    4 reviews
    Regular price €5.89
    Unit price€11.78 /100ml
    View details
  • It's Skin Collagen Nutrition Serum+ - 40 ml
    Sold out

    It's Skin

    It's Skin Collagen Nutrition Serum+ - 40 ml

    5 reviews
    Regular price €10.49
    Unit price€26.23 /100ml
    View details
  • Medicube PDRN Pink Hyaluronic Moisturizing Cream - 50 ml Medicube PDRN Pink Hyaluronic Moisturizing Cream - 50 ml Medicube PDRN Pink Hyaluronic Moisturizing Cream - 50 ml

    Medicube

    Medicube PDRN Pink Hyaluronic Moisturizing Cream - 50 ml

    1 review
    Regular price €18.09
    Unit price€36.18 /100ml
    View details
  • Sanct Bernhard Green-Lipped Mussel Balm - 150 ml Sanct Bernhard Green-Lipped Mussel Balm - 150 ml Sanct Bernhard Green-Lipped Mussel Balm - 150 ml
    Sold out

    Sanct Bernhard

    Sanct Bernhard Green-Lipped Mussel Balm - 150 ml

    4 reviews
    Regular price €10.89
    Unit price€7.26 /100ml
    View details
  • d'Alba Revitalising Face Mist White Truffle First Spray Serum - 100 ml
    Sold out

    d'Alba

    d'Alba Revitalising Face Mist White Truffle First Spray Serum - 100 ml

    3 reviews
    Regular price €24.39
    Unit price€243.90 /L
    View details
  • Biodance Bio-Collagen Real Deep Mask - 1 Piece Biodance Bio-Collagen Real Deep Mask - 1 Piece Biodance Bio-Collagen Real Deep Mask - 1 Piece Biodance Bio-Collagen Real Deep Mask - 1 Piece

    Biodance

    Biodance Bio-Collagen Real Deep Mask - 1 Piece

    No reviews
    Regular price €4.49
    Unit price€132.06 /kg
    View details
  • Commonlabs Vitamin C Brightening Sun Serum SPF50+ PA++++ - 30 ml
    Sold out

    COMMONLABS

    Commonlabs Vitamin C Brightening Sun Serum SPF50+ PA++++ - 30 ml

    1 review
    Regular price €10.99
    Unit price€21.55 /100ml
    View details
  • It's Skin Collagen Nutrition Cream+ - 50 ml It's Skin Collagen Nutrition Cream+ - 50 ml It's Skin Collagen Nutrition Cream+ - 50 ml It's Skin Collagen Nutrition Cream+ - 50 ml It's Skin Collagen Nutrition Cream+ - 50 ml It's Skin Collagen Nutrition Cream+ - 50 ml It's Skin Collagen Nutrition Cream+ - 50 ml It's Skin Collagen Nutrition Cream+ - 50 ml
    Sold out

    It's Skin

    It's Skin Collagen Nutrition Cream+ - 50 ml

    7 reviews
    Regular price €10.79
    Unit price€21.58 /100ml
    View details
  • Invex Remedies Monojonic Silver Ag Soap - 100 g Invex Remedies Monojonic Silver Ag Soap - 100 g Invex Remedies Monojonic Silver Ag Soap - 100 g Invex Remedies Monojonic Silver Ag Soap - 100 g
    Sold out

    Invex Remedies

    Invex Remedies Monojonic Silver Ag Soap - 100 g

    1 review
    Regular price €4.49
    Unit price€4.49 /100g
    View details
  • Previous
  • Page 6 / 108
  • 1
  • …
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • …
  • 108
  • Next

Discover the perfect assortment of top-tier personal care and beauty products to keep you looking and feeling fantastic. Our Personal Care & Beauty selection provides an extensive variety of items to cater to all aspects of your self-care routine, from bathing and skincare to oral hygiene and intimate care.

Invigorating

Elevate Your Self-Care with Premium Personal Care & Beauty Products

At Medpak, we offer an extensive range of top-tier personal care and beauty products designed to enhance your daily routine. Our carefully curated selection caters to all aspects of self-care, ensuring you look and feel your best from head to toe.

Luxurious Bath & Shower Essentials

Transform your bathing experience with our premium bath and shower products. Choose from a variety of gentle soaps, invigorating body washes, and soothing bath salts. Our products feature mild ingredients to prevent skin irritation and dryness, available in an array of fragrances to suit your mood.

Nourishing Body Care Solutions

Keep your skin healthy and radiant with our comprehensive body care collection. Our range includes:

  • Hydrating lotions and body oils
  • Exfoliating scrubs for smooth skin
  • Targeted cellulite creams

Infused with organic ingredients like coconut oil, shea butter, and vitamin E, our products offer lasting hydration and improved skin elasticity.

Advanced Facial Skincare

Achieve a glowing complexion with our cutting-edge facial skincare line. Our products are tailored to various skin types and concerns, including:

  • Gentle cleansers for all skin types
  • Balancing toners
  • Targeted serums for specific skin concerns
  • Nourishing moisturizers

Whether you have oily, dry, or sensitive skin, our carefully formulated products deliver effective results without compromising skin health.

Specialized Care for Hands & Feet

Give your extremities the attention they deserve with our specialized hand and foot care products. Our selection includes nourishing hand creams, rejuvenating foot scrubs, and effective callus removers to keep your hands and feet soft and smooth.

Innovative Hair Care Solutions

Achieve healthy, beautiful hair with our innovative hair care collection. Our range includes:

  • Nourishing shampoos and conditioners
  • Deep-conditioning hair masks
  • Styling products for all hair types

Our expertly formulated products promote strong hair growth, reduce frizz, and enhance shine for gorgeous, healthy locks.

Gentle Intimate Care

Maintain optimal intimate health with our discreet and effective intimate care collection. Our products include pH-balanced washes, gentle wipes, and soothing creams, all formulated with mild ingredients like aloe vera and chamomile for safe and thorough cleansing.

Comprehensive Oral Care

Achieve excellent oral hygiene with our wide range of oral care products. Our selection includes:

  • Natural ingredient toothpastes
  • Refreshing mouthwashes
  • Effective dental floss

Formulated with natural ingredients like peppermint oil and tea tree oil, our products offer antibacterial properties for a clean, healthy mouth.

Why Choose Medpak for Your Personal Care & Beauty Needs?

At Medpak, we're committed to providing you with the highest quality personal care and beauty products. Our selection is:

  • Carefully curated from trusted brands
  • Formulated with natural and organic ingredients where possible
  • Suitable for various skin types and concerns
  • Rigorously tested for quality and efficacy

Explore our comprehensive Personal Care & Beauty collection and discover the perfect products to enhance your self-care routine. From skincare essentials to hair care innovations, Medpak has everything you need to look and feel your best.

Elevate your personal care routine with Medpak's premium selection. Your journey to radiant skin, healthy hair, and overall well-being starts here!

Bath & Shower Experiences: Rejuvenate and Nourish

Elevate your bath or shower time with our premium collection of bath and shower products. Our selection features soaps, body washes, and bath salts crafted with mild ingredients to prevent irritation and dryness. Choose from a diverse array of fragrances to match your mood, whether you seek the soothing scent of lavender or an energizing citrus aroma.

Essential Body Care: Revitalize and Protect Your Skin

Keep your skin healthy and nourished with our comprehensive body care collection. Our products include lotions, oils, exfoliating scrubs, and cellulite creams, all infused with organic ingredients like coconut oil, shea butter, and vitamin E. Experience lasting hydration and enhanced skin elasticity, leaving your skin supple and velvety smooth.

Advanced Facial Skincare: Unveil Radiant, Healthy Skin

Attain luminous, healthy skin with our cutting-edge facial skincare lineup, featuring cleansers, toners, serums, and moisturizers. Tailored to suit various skin types and concerns, our products cater to oily, dry, or sensitive skin. Carefully chosen ingredients ensure gentle yet effective results, allowing you to achieve your skincare goals without jeopardizing your skin's well-being.

Hands & Feet Pampering: Show Your Extremities Some Love

Treat your hands and feet to the extra care they deserve with our specialized range of nourishing and protective products. Our selection includes hydrating hand creams, foot scrubs, and callus removers that leave your hands and feet soft, smooth, and revitalized.

Revolutionary Hair Care: Unlock Stunning, Healthy Locks

Embrace fantastic hair days with our innovative hair care collection, comprising shampoos, conditioners, hair masks, and styling products. Designed to nurture and shield your tresses, our products cater to straight, curly, and wavy hair types. Expertly selected ingredients encourage robust hair growth, reduce frizz, and enhance shine, resulting in gorgeous, healthy strands.

Gentle Intimate Care: Discreet and Effective Solutions

Prioritizing your intimate areas is crucial for maintaining overall health and well-being. Our discreet intimate care collection features pH-balanced washes, wipes, and creams crafted with mild ingredients like aloe vera and chamomile. Experience thorough cleansing without irritation or dryness, ensuring both safety and efficacy for our valued customers.

Holistic Oral Care: Promote Exceptional Oral Health

Preserve excellent oral hygiene with our wide-ranging oral care products, including toothpastes, mouthwashes, and dental floss. Formulated with natural ingredients like peppermint oil and tea tree oil, these products boast antibacterial properties to keep your mouth pristine and refreshed. Enjoy a clean, healthy mouth that even your dentist will admire.

In conclusion, our Personal Care & Beauty collection encompasses all you require for a comprehensive head-to-toe self-care routine. Our products are expertly designed to nourish and protect, ensuring you look and feel your best. Trust our exceptional selection to provide you with high-quality products you'll truly adore!

Medpak

Discover Medpak – your trusted destination for premium health and wellness products since 2014. We provide meticulously selected supplements, fitness accessories, and cosmetics from Krakow, Poland to customers across Europe.

  • Facebook
  • Instagram
  • Slovenia (EUR €)

Information

  • Privacy Policy
  • Refund Policy
  • Terms of Service
  • Withdrawal Request
  • Suggest a product

Customer Service

  • About Us
  • Payment Info
  • Shipping info
  • Returns & Replacements
  • Impressum
  • Blog
  • Our Wholesale Site
  • Contact

Contact

Phone: +48 12 446 64 99

Mail: info@meidpak.com

Monday - Friday: 08:00-16:00

Contact Us Now

© 2026 Medpak.
Payment methods accepted
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Choose options

Item added to your cart.

View cart